ING HOME je profesionální služba veřejnosti na trhu s nemovitostmi. Pomůžeme při koupi nemovitosti, provedeme analýzu Vašich představ o kupované nemovitosti. Najdeme a doporučíme nemovitosti podle Vašich požadavek.   Vyhodnotíme Vaše finanční možnosti. Prověříme nemovitost po technické a právní stránce. Zjistíme historii nemovitosti . Budeme Vašim partnerem a zabezpečíme, aby koupě požadované nemovitosti se stala realitou.

Realitní kanceláře jsou na straně prodávajících my jsme na Vaši straně.

Koupě bytu

Rádi Vám pomůžeme dosáhnout na vytoužené bydlení. Vyhledáme, poradíme, zkontrolujeme a zabezpečíme všechno tak, aby jste se stěhovali do krásného bytečku jen a jen podle Vás. Naší hlavní prioritou je úspora Vašich peněz a času.

Pomůžeme Vám zodpovědět všechny otázky, které Vás trápí. Chcete bydlet v družstevním nebo osobním vlastnictví? Jak velký má Váš byt být? Každá nemovitost má své chyby a my Vám je najdeme. Na základě informací o nemovitosti a doporučení bude Vaše rozhodovaní snadnější.

 

Koupě domu

Přemýšlíte nad koupí pozemku a výstavbou rodinného domu?

Chcete koupit starší dům, ale nevíte co Vás čeká?

V každé složité situaci ohledně práva a zákonu si necháváte poradit od právníka. Ohledně daní a účetnictví Vám radí účetní. Ale pokud děláte jedno z nejdůležitejších rozhodnutí v živote Vám radí kdo?

Při koupi nemovitosti, kde budete trávit velkou část svého života Vám většinou neradí nikdo, nebo někdo, kdo se tomu rozumí jen málo. Bude to Vaše rozhodnutí správné a budete mít dostatek informací pro koupi nemovitosti?

Ušetřete peníze a vyhněte se starostem na úřadech s doklady a smlouvou.

Víte,že při koupi nemovitosti je podstatné vědět, kdy byla postavena nebo rekonstruovaná? Jak zjistím zda pozemek patří do záplavové oblasti? Kde a jaké sou světové strany?Je dům zateplený a jaké máme úniky tepla? V jakém uzemním plánu obce se dům nachází. Kde sou přípojky. Co je to věcné břemeno a kdo a jaký je soused? Co by měla smlouva o koupi obsahovat. Že je potřebný protokol o odevzdaní a že při placení za nemovitost je potřeba mít peníze v notářské nebo bankoví úschově. To jsou jen některé základní otázky, na které je potřeba dát si pozor.

Realitní makléř realizuje obchod pro sebe a ne pro kupujícího a prodávajícího. Je len zprostředkovatel a měl by vědět všechny náležitosti o nemovitosti. No často krát neví nic.

Koupě pozemku

Chcete investovat do pozemku pro své děti a rodinu?

Víte kde a jaký pozemek chcete koupit?

Víte co všechno má mít Váš vysněný pozemek ?

Pomůžeme Vám ucelit si Vaše představy a sny ohledně bydlení. Budeme Vás zastupoval při koupi nemovitosti a vyjednáme Vám nejlepší cenu, kde garantujeme úsporu deseti tisíce korun. Prověříme kupovanou nemovitost ohledně územního plánu, stavebného povolení, věcného břemena na pozemku.

Jakmile chcete koupit pozemek pro stavbu RD, chalupy nebo jako investici do budoucnosti, je potřebné se orientovat na trhu s nemovitostmi. Vité jaký chcete dům a na co dosáhnete?. Znáte odpovědi na důležité otázky při koupi pozemku?

V dnešní době je investice do pozemku jedna z nejlepších. Pokud se orientujete na trhu s nemovitostmi, dokážete koupit levně. Je několik možností jak z Vašeho pozemku učinit lukrativní investici, kdy se pozemek časem zhodnotí sám. My Vám rádi s těmito záležitostmi pomůžeme.

 

Investiční koupě nemovitosti

Jste firma nebo jednotlivec. Chcete investovat do nemovitosti? Víte jak na to?

Co je lepší, postavit bytový dům s polyfunkcí nebo bez?

Je lepší postavit logistické centrum nebo nákupní centrum?

Nebo se pohráváte s myšlenkou koupit louku (nebo sem ji zdědil) a co s ní udělat?

Máte volné prostředky a uvažujete kam investovat? Jedna z nejlepších investic je investice do nemovitosti a do projektu s nimi spojenými. Velmi dobrá výnosnost a takměř minimální riziko ztráty ceny nemovitosti. Když se projekt realizujete od koupi pozemku přes návrh a výstavbu projektu a samotný prodej nebo pronájem tak výnos je velmi výhodný. Prodej nebo pronájem investiční nemovitosti se pohybuje v řádu měsíců. Ale kdo si počká ten, se dočká.

Chytrá investice do nemovitosti - Chytrá investice je skupina investorů, kteří spolu dosahují určitý balík peněz, který investuji do developerského projektu podle svých priorit.. Nabízíme na výběr z investičních projektů pro tyto skupiny investorů. Nebo nabízíme projekt na míru pro každou skupinu investorů. Zaměřujeme se na investovaní na Moravě v Čechách a na Slovensku, kde je mnoho krásných míst s mnoha příležitostmi pro investice do nemovitosti.


Faktor úspěšného investovaní do nemovitosti:
  • Větší počáteční kapitál v mil. Kč.

  • Výběr správného investičního projektu

  • Vysoký zisk v řádech až desítkách %

  • Delší doba návratnosti investice a zisku

  • Garantovaný výnos do 5 let

  • Získaní nemovitého majetku v řádu milionuPři konzultacích s námi přijdete na nové myšlenky, budete mít jasnou představu o investici a vedle sebe spolehlivého partnera.